راسی بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران

راسی: بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران تیم ملی نوجوانان تست استعدایابی تیم ملی تست فوتبال

گت بلاگز ورزشی نشست هاشمی با کادر پزشکی اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی

رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک با حضور در فدراسیون پزشکی ورزشی با کادر پزشکی اعزامی به چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

نشست هاشمی با کادر پزشکی اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی

به گزارش گروه ورزش کلوب خبرنگاران؛ به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، در ابتدای این دیدار غلامرضا نوروزی مدیر فدراسیون پزشکی ورزشی ضمن قدردانی از حمایت های کمیته ملی المپیک اظهار داشت: عملکرد مطلوب کادر پزشکی در بازی های المپیک ریو نشان داد فدراسیون پزشکی ورزشی تمام و کمال در خدمت ورزشکاران جهت موفقیت در مسابقه های بین المللی است و جهت بازی های کشورهای اسلامی یکی از مجرب ترین و تخصصی ترین افراد را داریم اعزام می کنیم.

عبارات مهم : پزشکی
وی ادامه داد: جهت حضور کاروانی موفق در بازی های کشورهای اسلامی تمهیدات خاص ای جهت ورزشکاران در نظر گرفتیم و به برطرف کردن بعضی ضرب دیدگی های جزئی ورزشکاران و همچنین به نکات روانشناسی و تغذیه آن ها توجه خاص ای داشتیم تا ملی پوشان با خیالی آسوده راهی این بازی ها شوند.

سپس کیومرث هاشمی، مدیر کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه فدراسیون پزشکی ورزشی و دکتر نوروزی گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان فدراسیون پشتیبان، مظلوم واقع شده، آیا که با توجه به خدمات ارزشمندی که می دهد کمتر از سوی مردم دیده می شود. در واقع اگر موفقیتی در عرصه ورزش بدست می آید جدا از تلاش های کادر فنی و ورزشکاران، کادر پزشکی هم به نوبه خود در این موفقیت ها نقش دارد و به شخصه از تلاش های کادر پزشکی در تمامی زمینه ها قدردانی می کنم و در تمامی رویدادهایی که کمیته متولی آن بوده است این فدراسیون یکی از مهمترین فدارسیون ها در میان فدراسیون های اعزامی بوده هست.

همچنین شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از زحمات فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: در بازی های المپیک ریو کادر پزشکی اعزامی توانستند خدمات خوبی به کاروان اعزامی به ریو بدهند و قطعا در بازی های کشورهای اسلامی کادر پزشکی یکی از ارکان مهم و زحمتکش اعزامی به این مسابقه ها خواهد بود.

هاشمی و شهنازی همچنین با حضور در سالن سالن ۹ دی از اردوی تیم ملی واترپلو، شنا و شیرجه و همچنین از تمرینات تیم ملی ژیمناستیک دیدار کردند و در جریان آخرین اوضاع آن ها قرار گرفتند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: پزشکی | اسلامی | المپیک | المپیک | قدردانی | ورزشکاران | نشست هاشمی | کادر پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog