راسی بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران

راسی: بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران تیم ملی نوجوانان تست استعدایابی تیم ملی تست فوتبال

گت بلاگز بین‌الملل تصاویر + خویا چیست که توجه ترامپ را هم به خود جلب کرده است؟

تشریفاتی که عربستان سعودی در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور آمریکا بکار برد، تعجب دونالد ترامپ را برانگیخت.

تصاویر + خویا چیست که توجه ترامپ را هم به خود جلب کرده است؟

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوانبه نقل از العربیه، دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا روز گذشته در نخستین سفر خود به عربستان سعودی، علاوه بر پروتکلی که جهت تمامی رؤسای جمهور در مراسم استقبال از آنها برگزار می شود، از نوعی استقبال طبق سنت سعودی ها نیز برخوردار شد.
وی به هنگام ورود به دیوان پادشاهی، بوسیله اسب های اصیل عربی همراهی شد؛ بطوری که سوار هرکدام از اسب ها، سوارکاری با لباس رسمی عربی بود.

عبارات مهم : استقبال

در این میان، گروهی از نیروهای “خویا” با لباس مشهورشان و شمشیرهای طلاکاری شده است در کنار مسیر مهم که محل عبور ملک سلمان و ترامپ بود، ایستاده بودند.
خویا نیروهایی هستند که شمار آنها در بعضی مراسم های استقبال رسمی به بیش از 300 نفر می رسد و با لباس رسمی سعودی حاضر می شوند و دارای کمربند هایی هستند که بر روی آنها گلوله سوار است.
لباس های نیروهای خویا در سفر مقامات رسمی به عربستان، نگاه های رؤسای جمهور را به خود جلب می کند؛ بطوری که بعضی اوقات بیش از 100 نفر از آنها با لباس رسمی جهت استقبال از هیئت های خارجی به صف می شوند.
گفتنی است خویا نامی قدیمی هست. این نام در وقت ملک عبدالعزیز در سال 1925برای بر عهده گرفتن امور نظامی به میان آمد؛ تا اینکه این گروه تشکیل و گروهی از امرا و فرماندهان نیز به آن ملحق شدند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استقبال | سعودی ها | مراسم ها | دونالد ترامپ | عربستان سعودی | عربستان سعودی | خویا | نیروهای خویا

تصاویر + خویا چیست که توجه ترامپ را هم به خود جلب کرده است؟

تصاویر + خویا چیست که توجه ترامپ را هم به خود جلب کرده است؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog