راسی بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران

راسی: بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران تیم ملی نوجوانان تست استعدایابی تیم ملی تست فوتبال

گت بلاگز بین‌الملل بالا گرفتن جنگ رسانه‌ای میان قطر، عربستان و امارات!

از هک شدن خبرگزاری رسمی قطر به عنوان سرمنشا بحران بی‌سابقه اخیر میان این کشور با عربستان و امارات یاد می‌شود.

بالا گرفتن جنگ رسانه‌ای میان قطر، عربستان و امارات!

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، هم وقت با دیدار از پیش اعلام نشده محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی با ملک سلمان، پادشاه عربستان، درجده، خبرمی رسد دفتر تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) نیز با نشانه شناسایی منبع حمله الکترونیکی به خبرگزاری رسمی قطر به میدان آمده هست. از هک شدن خبرگزاری رسمی قطر به عنوان سرمنشا بحران بی سابقه اخیر میان این کشور با عربستان و امارات یاد می شود.


خبرنگار العالم با استناد به آنچه که در مطبوعات و رسانه های روز شنبه این سه کشور جلب توجه می کرد، گزارش داد، روزنامه عربستانی ریاض در مقاله ای با عنوان قطر و دوستی با اسرائیل، دوحه را به حمایت از طرح های اسرائیل متهم کرد و افزود، نشانه قطر از حمایت اسرائیل این است که تلاش می کند با تجهیز اسرائیل به گاز تولیدی خود، آن هم در مدت وقت نامحدود و به قیمتی نمادین، بر اقتصاد عربستان و امارات تاثیر بگذارد.

عبارات مهم : امارات

روزنامه عکاظ نیز در نوشته ای با عنوان کوتاه کردن چنگال های دوحه، قطر را به ایجاد شکاف در دیوار دفاعی عربی متهم کرد و افزود، این کشور بیش از حد ظرفیتش رشد کرده هست.

این روزنامه افزود، تمامی توجیهاتی که قطر راجع به هک شدن خبرگزاری رسمی خود منتشر می کند جهت کسی قابل باور نیست، کارها فریبکارانه قطر بر همگان آشکار شده است است.

روزنامه المدینه عربستان نیز در انتقادی شدید از قطر با عنوان قطر در خطر می نویسد، قطر با رفتارهای عجیبش در سالهای اخیر راه خطرناکی را در پیش گرفته هست. این کشور از اقداماتی حمایت می کند که با منافع کشورهای شورای همکاری خلیج(فارس) و کشورهای اسلامی و عربی همگام نیست، این روزنامه در ادامه از قطرمی خواهد به سرعت از ائتلاف عربی در یمن خارج شود.

اما روزنامه العرب قطر راجع به تهاجم تبلیغاتی عربستان به دوحه می نویسد، این روند در چارچوب دروغ بافی و ترویج کذب است.

روزنامه الشرق قطر نیز در مطلبی با عنوان سقوط کذابان زمان، شکست نتیجه کانال های مروج دروغ، می نویسد، سناریوهای کذب اسکای نیوز امارات منشتر شدن گزارش دروغین از وزارت امور خارجه قطر همچنان ادامه دارد. رسانه های دروغ شعارشان دروغ بگو، دروغ بگو تا تو را تصدیق کنند هست.

اما روزنامه الوطن قطر با هجوم شدید به شبکه تلویزیونی العربیه می نویسد، تا می توانی دروغ بگو، چنانچه اسکای نیوز را به پیگیری مسیر شکست خورده با نشانه ایجاد فتنه و بحران متهم می کند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امارات | اسرائیل | رسانه ها | اسرائیل | روزنامه | عربستان | عربستانی | پادشاه عربستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog