راسی بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران

راسی: بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران تیم ملی نوجوانان تست استعدایابی تیم ملی تست فوتبال

گت بلاگز اقتصادی ایران سیلوهای تازه جهت عراقی ها می سازد

معاون وزير بازرگانی عراق در ملاقات با خسروتاج درخواست خود را جهت مشاركت شركت های ايرانی در ساخت سيلوهای بتونی و فلزی و همچنين بازسازی و تعميرات سيلوهای قديم

ایران سیلوهای تازه جهت عراقی ها می سازد

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،، این ملاقات با حضور سفیر کشور عزیزمان ایران در عراق و تعدادی از مدیران دو طرف صورت پذیرفت و روند پیشرفت پروژه های فنی و مهندسی شرکت های ایرانی که در کشور عراق در حال اجراست پیگیری شد.

ایران پروژۀ ورزشگاهی الزوراء با ظرفیت 12500 نفر و پروژۀ ورزشگاهی التاجیات با ظرفیت 60 هزار نفر را در بغداد می سازد، که پیشرفت اجرایی هر کدام به ترتیب حدود 41 درصد و 30 درصد هست. شرکت های مهندسی ایرانی خط راه اهن بین دو بخش حجاما و ساوا را نیز در دست ساخت دارند.
در این ملاقات طرفین، موانع و مشکلاتی که سر راه شرکت های دو طرف وجود دارد را بررسی نموده و راهکارهای برطرف موانع و تسریع در ان را خواستار شدند.
وزارت صنایع عراق در حال حاضر حدود 140 کارخانه دارند که حدود 30 شرکت دولتی آنها را مدیریت می کنند. کارخانه های مذکور جهت تولید محصول، بعضاً مواد و تجهیزات مورد نیاز خود را از خارج تأمین می کنند ولی به علت عدم رقابتی بودن، نیاز سایر وزارتخانه ها از خارج از کشور با کالای ساخته شده است تأمین می شود.
معاون وزير بازرگانی عراق در ملاقات با خسروتاج درخواست خود را جهت مشاركت شركت های ايرانی در ساخت سيلوهای بتونی و فلزی و همچنين بازسازی و تعميرات سيلوهای قديمی عراق مطرح كرد كه مورد پذيرش طرف ايرانی نيز قرار گرفت.
تعدادی از کارخانجات صنعتی عراق همچون تولید کابل، صنایع خودروسازی، صنایع فولاد، صنایع شیمیایی، مصالح ساختمانی، فراورده های بهداشتی و … براساس مواد دریافتی از کشور عزیزمان ایران کار می کنند.
انتهای پیام/

عبارات مهم : ایران

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | صنایع خودرو | عراق | ایران | ورزشگاه | توسعه تجارت |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog