راسی بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران

راسی: بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران تیم ملی نوجوانان تست استعدایابی تیم ملی تست فوتبال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شرایط حضور بانوان در استادیوم‌های فوتبال را فراهم می‌کنیم / محمدیان

معاون امور ورزش وزارت ورزش در حاشیه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ژیمناستیک گفت: ما جهت علاقه‌مندی بانوان احترام قائلیم و تلاش می‌کنیم تا حضور آن‌ها در ورزشگاه‌ها

شرایط حضور بانوان در استادیوم‌های فوتبال را فراهم می‌کنیم / محمدیان

محمدیان: شرایط حضور بانوان در استادیوم های فوتبال را فراهم می کنیم

عبارات مهم : فوتبال

معاون امور ورزش وزارت ورزش در حاشیه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ژیمناستیک گفت: ما جهت علاقه مندی بانوان احترام قائلیم و تلاش می کنیم تا حضور آن ها در ورزشگاه ها با هماهنگی همه دستگاه های ذی ربط فراهم شود.

به گزارش ایسنا، فریبا محمدیان در جمع خبرنگاران در حاشیه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ژیمناستیک در مورد تجمعات اخیر این فدراسیون برابر وزارت ورزش اظهار کرد: ما در حوزه ستادی هستیم و نقطه نظرات متفاوتی از سوی مخاطبان دریافت می کنیم. ما موظفیم شنونده همه صداها باشیم. بعد از شنیدن نمی خواهیم ازآن ها عبور کنیم. کمیته ای تشکیل می دهیم و اقناع سازی می کنیم. ا گر حقی از کسی ضایع شده است باشد شرایط را بررسی می کنیم تا رضایت همه به وجود آید.

محمدیان در پاسخ به این پرسش که چه برنامه ای جهت حضور بانوان در مسابقه های فوتبال و در استادیوم ها دارید گفت: این علاقه مندی در حوزه وجود دارد و ما جهت آن احترام قائلیم. تلاش و برنامه ریزی می کنیم. اتفاقی که باید بیفتد در همه دستگاه های ذی ربط باید انجام شود تا شرایط جهت حضور بانوان در مسابقه های فوتبال هم فراهم شود. این عنوان باید به تدریج اتفاق بیفتد. اینکه می گویم به تدریج این نیست که وقت زیادی می خواهد. ما شرایط را فراهم می کنیم تا این اتفاق جهت فوتبال هم رخ دهد.

شرایط حضور بانوان در استادیوم‌های فوتبال را فراهم می‌کنیم / محمدیان

او همچنین در پاسخ به این پرسش که سلطانی فر موافق حضور بانوان در ورزشگاه جهت داربی بود ولی نهادهای دیگر مخالفت کردند گفت: صبر کنید. همگرایی است که باید بین همه دستگاه ها اتفاق بیفتد. دستگاه های مختلفی در مسابقه ها ماموریت دارند و دغدغه هایی نیز جهت آن ها وجود دارد. تلاش این است که این دغدغه ها برطرف شود و اتفاق خوبی جهت حضور بانوان در ورزشگاه فراهم شود.

محمدیان همچنین در مورد مجمع ژیمناستیک اظهار کرد: موافق این هستم که راهکاری را با موافقت شما در هیات رییسه پیگیری شود و پرسشها موجود برطرف شود و ان شاءالله در اسفند 97 که این مجمع برگزار می شود، با قاطعیت بگویید که نهادهای نظارتی پرسشها را برطرف کردند. جهت این منظور کمیته ای تشکیل می شود و اینچه درگاهی بند به بند مواردی که در حوزه حسابرسی دیده شده است را به وسیله این کمیته برطرف خواهد کرد و ان شاءالله در سال آینده با آرامش بیشتری به عملکرد خودتان خواهید پرداخت.

معاون امور ورزش وزارت ورزش در حاشیه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ژیمناستیک گفت: ما جهت علاقه‌مندی بانوان احترام قائلیم و تلاش می‌کنیم تا حضور آن‌ها در ورزشگاه‌ها

معاون امور ورزشی وزارت ورزش و جوانان در ادامه گفت: به هیچ وجه از سوی وزارت ورزش استفاده ابزاری نشده و آنچه در گذشته در برگزاری مجمع انتخاباتی جهت این فدراسیون انجام شد، گزارشی بود که از سوی فدراسیون جهانی با NOC اتفاق افتاد. NOC نیز جهت اینکه فضای بین المللی این رشته دچار التهاب نشود اعلام کرد که تا برطرف ابهامات، برگزاری مجمع انتخاباتی به تعویق بیفتد. این اتفاق افتاد و بعد از آن انتخابات در فضای سالم برگزار شد. شک نکنید که وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به عنوان دو حوزه حمایتی در کنار فدراسیون ژیمناستیک هستند.

محمدیان به خرید تجهیزات جهت این رشته اشاره کرد و گفت: می توانیم مجوزهای مورد نیاز شما را به شکل استثنا انجام دهیم و جهت واردات تجهیزات خاص با تعدادی مشخص، فراهم کنیم تا از این جهت جهت این رشته مشکلاتی وجود نداشته باشد.

او در آخر گفت: تلاش ما این است که با حفظ ارزش و جایگاه ژیمناستیک، به گونه ای مواظبت کنیم که فضای عملکردی همه ادوار ژیمناستیک فضای امیدبخش باشد و خانواده ها در این فضا مجاب شوند و فرزندان خود را به ژیمناستیک بفرستند. خواسته ما هم به عنوان مرجع مهم این است که آنقدر در استان ها نفوذ کنید تا این اتفاق حاصل شود. آن موقع می توان ادعا کرد که به درستی حرکت کرده ایم. استان ها می توانند با توجه به بحث مالیات و ارزش افزوده بعضی اعتبارات خوبی را جهت خود جذب کنند. امیدوارم سال 97 اتفاقات خوبی را از فدراسیون ژیمناستیک شاهد باشیم ولی لازمه آن این است که شما در کنار هیات رییسه گام بردارید.

شرایط حضور بانوان در استادیوم‌های فوتبال را فراهم می‌کنیم / محمدیان

واژه های کلیدی: فوتبال | اتفاق خوب | ژیمناستیک | وزارت ورزش و جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog