راسی بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران

راسی: بازیکن فوتبال مازندران استان مازندران تیم ملی نوجوانان تست استعدایابی تیم ملی تست فوتبال

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عکس ، ترمز قطار سریع السیر شرق کشیده شد+ شکست مالی پربازیگرترین فیلم امسال هالیوود

جدول فروش هفتگی سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با اعلان صدرنشینی مجدد فیلم “ثور – راگناروک” جهت دومین هفته متوالی منتشر شد.

عکس ، ترمز قطار سریع السیر شرق کشیده شد+ شکست مالی پربازیگرترین فیلم امسال هالیوود

ترمز قطار سریع السیر شرق کشیده شد/شکست مالی پربازیگرترین فیلم امسال هالیوود+عکس

عبارات مهم : میلیون

جدول فروش هفتگی سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با اعلان صدرنشینی مجدد فیلم “ثور – راگناروک” جهت دومین هفته متوالی منتشر شد.

به گزارش میزان، جدول فروش هفتگی سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با اعلان صدرنشینی مجدد فیلم “ثور – راگناروک” جهت دومین هفته متوالی منتشر شد.

از نکات جالب باکس آفیس این هفته از هالیوود شروع بسیار ضعیف جهت پربازیگرترین فیلم این روزهای سینمای دنیا یعنی “قتل در قطار سریع السیر شرق” هست. این فیلم در نخستین هفته به رتبه ای بهتر از سوم نرسید.

عکس ، ترمز قطار سریع السیر شرق کشیده شد+ شکست مالی پربازیگرترین فیلم امسال هالیوود

فیلم سینمایی “خانه پدر 2” باز هم فروش خوبی در هالیوود داشت و در نخستین هفته از اکران خود توانست دومین جایگاه باکس آفیس را از آن خود کند. این فیلم کمدی توانسته فیلم پر سر و صدای “قتل در قطار سریع السیر شرق” را شکست دهد.

ثور – راگناروک

جدول فروش هفتگی سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با اعلان صدرنشینی مجدد فیلم “ثور – راگناروک” جهت دومین هفته متوالی منتشر شد.

فیلم سینمایی “ثور” به کارگردانی “تایکا وایتیتی” طوفان هالیوود در گیشه آینده نگری شده است بود در دومین هفته هم توانست با فروشی معادل 56.6 میلیون دلار در رتبه اول باکس آفیس قرار گیرد.

این فیلم دنباله ای بر فیلم های ثور (2011) و ثور: دنیای تاریک (2013) محسوب می شود و همچنین هفدهمین فیلم در فهرست فیلم های دنیای سینمایی مارول به شمار می رود.

در این فیلم بازیگرانی همچون “کریس همسورث”، “تام هیدلستون”، “مارک روفالو”، “ری استیونسون”، “ادریس البا”، “آنتونی هاپکینز”، “کیت بلانشت”، “تسا تامپسون”، “جف گلدبلوم”، “کارل اوربان” و “مارک روفالو” ایفای نقش می کنند.

عکس ، ترمز قطار سریع السیر شرق کشیده شد+ شکست مالی پربازیگرترین فیلم امسال هالیوود

خونه بابا 2

فیلم سینمایی “خونه بابا 2” به کارگردانی “شان آندرس” در نخستین هفته از اکران خود توانست با فروش نسبتاً مناسبی 30 میلیون دلار فروش داشته و در رتبه دوم جدول بایستد.

در قسمت تازه “خانه پدر” برد و داستی در تعطیلاتشان با دخالت های پدرانشان مواجه می شوند که شرایط متفاوتی ایجاد می کند و همین شرایط متفاوت اتفاقات کمدی فراوانی را جهت هر سه خانواده ایجاد می کند.

جدول فروش هفتگی سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با اعلان صدرنشینی مجدد فیلم “ثور – راگناروک” جهت دومین هفته متوالی منتشر شد.

بازیگران بزرگی همچون مل گیبسون، مارک والبرگ، لیندا کاردلیانی، ویل فیرل و حالا جان سینا در نسخه دوم این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

به گفته آندرس این قسمت ادامه ای بر نسخه اول بوده و داستان پدر و پدرخوانده ای را با بازی ویل فریل و مارک ولبرگ پیگیری می کند. برد و داستی (ویل فرل و مارک والبرگ) باید در دوران تعطیلات با پدرانشان (مل گیبسون و جان لیسگو) معامله ای ناگهانی کنند.

عکس ، ترمز قطار سریع السیر شرق کشیده شد+ شکست مالی پربازیگرترین فیلم امسال هالیوود

قتل در قطار سریع السیر شرق

پر بازیگرترین فیلم سینمایی سال 2017 با نام “قتل در قطار سریع السیر شرق” ساخته “کنت برانا” اکران بین المللی خود را در سینماهای امریکای شمالی شروع کرده و علی رغم آینده نگری ها شروع خوبی را به ثبت نرسانده هست. این فیلم در کمال تعجب در هفته اول اکران خود با فروش 28.2 میلیون دلار در رتبه سوم ایستاد.

این فیلم بروزترین اقتباس از رمان جنایی «قتل در قطار سریع السیر شرق» شاهکار ادبی «آگاتا کریستی» است که “کنت برانا” کارگردانی آن را بر عهده دارد.

بازیگرانی همچون جانی دپ، جودی دنچ، دیزی ریدلی، کنت برانا، میشل پنا و میشل پتیفر در این پروژه همکاری داشته اند.

«مایکل گرین» نگارش فیلمنامه تازه «قطار سریع السیر به شرق» و «مارک گوردن»، «سیمون کینبرگ» و «ریدلی اسکات» نیز تهیه کنندگی این فیلم را برعهده خواهند داشت که داستان آن حول محور قتل یک آمریکایی در قطار و تلاش کارگاه «هرکول پوارو» جهت شناسایی قاتل و حل معمای قتل است.

رمان جنایی «آگاتا کریستی» جهت نخستین بار در سال ۱۹۷۴ در فیلمی به کارگردانی «سیدنی لومت» و با بازی «آلبرت فینی»، «لورن باکال» و «اینگرید برگمن» به سینما آمد و در نهایت جایزه اسکار عالی ترین بازیگر نقش مکمل زن را جهت «برگمن» به ارمغان آورد.

کریسمس مادران بد

فیلم سینمایی “کریسمس مادران بد” به کارگردانی “جان لوکاس” و “اسکات مور” اکران بین المللی خود را با رتبه چهارمی باکس آفیس و فروش 11.5 میلیون دلار ادامه می دهد.

سه مادر که از زندگی روتین خود خسته شده است اند قصد دارند تا اتفاقی نو را در زندگی ارزش رقم بزنند ولی تصمیمات آنها مراسم خوش حالی کریسمس را کاملاً بر هم می زند.

کریستن بل، میلا کنیس، کترین هان، سوزان ساراندون و کریستین بارانسکی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم کریسمس مادران بد به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلمنامه این فیلم کاملاً خانمانه در ژانر کمدی را “جان لوکاس” و “اسکات مور” نگاشته و کمپانی پارامونت ساخت آن را بر عهده گرفته هست. این فیلم با توجه به هزینه پایین در ساخت امید فروش و سود خوبی را به همراه خواهد آورد.

نسخه اول این فیلم سال گذشته اکران شد و توانست موفقیت های زیادی را در گیشه امریکا و هالیوود به دست آورد. این فیلم به عنوان یک کمدی خانوداگی در حال پیش تولید نسخه سوم آن است.

فیلم سینمایی “جیگساو” در ژانر وحشت و به کارگردانی “پیتر گولد فینگر” سومین هفته از اکران خود را با فروش 3.4 میلیون دلاری به آخر رساند تا در رتبه پنجم قرار گیرد.

پس از اینکه در سطح شهر تعدادی جسد با کشتاری وحشیانه کشف می شد، تحقیقات در این زمینه شروع می گردد و سرنخ ها به فردی ملقب به جیگساو می رسد که گمان می رفت سالها پیش مرده باشد.

مایکل و پیتر اسپریگ نگارش فیلمنامه این فیلم ترسناک را بر عهده داشته و کمپانی پارامونت به عنوان پخش کننده آن معرفی شده است هست. واژه جیگساو جهت اکثر علاقه مندان به سینما یادآور شخصیت مهم مجموعه فیلم های اره استکه به تازگی ساخت قسمت هشتم آن نیز شروع شده است است.

توبین بل، وورا واندولت، مت پاسمور، امیلی اندرسون، بونی سئو و تینا جانگ از جمله بازیگرانی هستند که در “جیگساو” به ایفای نقش می پردازند.

جاش استالبرگ و پیت گلدفینگر نگارش فیلمنامه هشتمین نسخه از اره را برعهده داشته و کارگردانی آن را مایکل و پیتر اسپیریگ انجام داده اند.

این فیلم در ادامه مجموعه فیلم های اره است و داستان آن حدود یک دهه بعد از فوت جیگ ساو و تحقیقات راجع به ادامه قتل ها رخ می دهد.

بوو – ساخته شده است از هالووین

فیلم سینمایی “بوو 2” به کارگردانی “تیلر پری” از 20 اکتبر 2017 اکران بین المللی خود را شروع کرد و در چهارمین هفته از اکران با فروشی معادل 2.1 میلیون دلار رتبه ششم باکس آفیس شد.

این تنها کمتر یکسال بعد از اکران نسخه یک آن به تناوب اکران اضافه شده است و انتظار می رود با توجه به مضمون کمدی و ترسناک خود و اینکه هزینه بسیار کمی جهت تولید پرداخته سود بالایی داشته باشد.

با نزدیک شدن به هالووین موج تازه ای فیلم های ترسناک به سینمای هالیوود وارد شده است اند و فیلم “بوو – ساخته شده است از هالووین” نام فیلمی است که بدون شک فروش خوبی به ثبت خواهد رساند.

“بوو 1” از ژانر کمدی وحشت را “تیلر پری” نویسندگی و کارگردانی کرده و خودش هم در نقش اول آن ظاهر شده است است.

“بوو” داستان زنی است که به مقابله با موجودات ماوراء طبیعی همچون روح ها، زامبی ها و آدم خوارها می پردازد و در زمانی خاص به حمایت از چند نوجوان می پردازد.

نسخه اول فیلم در هفته اول از اکران خود به فروشی معادل 27.6 میلیون دلار دست پیدا کرده و دو فیلم تازه اکران “جک ریچر” و “منشا شر” را پشت سر قرار داده است.

طوفان جغرافیایی

فیلم سینمایی “طوفان جغرافیایی” به کارگردانی “دین دولین” اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی شروع کرده و در چهارمین هفته با فروش بسیار کم 1.5 میلیون دلار رتبه هفتم گیشه را از آن خود کرده است.

جرارد باتلر، ابی کورنیش، اد هریس، روبرت شیهان، اندی گارسیا و ماری وینگهام از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

دین دولین پیش از این نیز سابقه کارگردانی فیلم های علمی تخیلی را داشته که از بااهمیت ترین آنها می توان به گودزیلا و روز وابسته اشاره کرد.

این فیلم روایتگر طوفانی مهیب همراه با سونامی است که یکی از شهرهای امریکا را در نوردیده و باعث ایجاد ارتباط یک خانواده با فرازمینی ها می شود.

دین لوین در کنار پائول گایوت نگارش فیلمنامه این اثر را برعهده داشته و پخش این اثر به وسیله لاین گیتس کمپانی روی خواهد داد.

گفتنی است که فیلم های “بلیدرانر 2049 ” با 1.4 میلیون دلار، “روز مرگت مبارک” با 1.3 میلیون دلار، “خانم برد” با 1.2 میلیون دلار رتبه های هشتم تا دهم جدول فروش سینمای هالیوود را در اختیار دارند.

واژه های کلیدی: میلیون | سینمای | هالیوود | سینمایی | هالیوود | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

عکس ، ترمز قطار سریع السیر شرق کشیده شد+ شکست مالی پربازیگرترین فیلم امسال هالیوود

عکس ، ترمز قطار سریع السیر شرق کشیده شد+ شکست مالی پربازیگرترین فیلم امسال هالیوود

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog